KUPÓN na nákup detských topánočiek na stránke WWW.SUPERTOPANOCKY.SK, alebo v kamenom obchode v hodnote 5 Eur LEN ZA 1 Euro!!!

1 € Dokončené
Pôvodne Zľava Ušetríte
80%

Ponuka skončila

27.06.2013 19:10

predané 20 x

Hľadáte pre vaše dieťa kvalitnú obuv za rozumnú cenu? Využite vynikajúcu akciu internetového obchodu www. supertopanocky.sk a získajte zľavu 4 Eurá pri nákupe topánok nad 10 Eur. www.supertopanocky.sk ponúkajú kvalitnú obuv pre deti obľúbených kvalitných značiek ako D.D. Step, Dr.Punto, Peddy, RAK a mnohých ďalších. POZOR, táto špeciálna akcia platí iba 7 dní a kupón je možné využiť len do konca júla.

Kde Kupón uplatniť?

www.Supertopanocky.sk

Šancova 29
831 04 , Bratislava
Slovensko
Telefón: 0903 97 33 90
E-mail: info@supertopanocky.sk
http://www.supertopanocky.sk

 

DETAILY ZĽAVY 

 

 • Kupón je určený na zľvau pri nákupe detských topánočiek v hodnote 5 Eur za cenu 1 Eur.
 • Kupón je možné využiť v predajni supertopanocky.sk na šancovej 29 v Bratislave alebo v internetovom obchode www.supertopanocky.sk od 17.6.2013 do 31.7.2013.
 • Jeden kupón môže byť použitý pri nákupe len JEDNÉHO PÁRU detskej obuvi v predajni supertopanocky.sk alebo na stránke www.Supertopanocky.sk v MINIMÁLNEJ HODNOTE 10 Eur.  (t.j. z každého páru topánočiek v hodnote vyššej ako 10 Euro máte zľavu 4 Eurá)
 • Hodnota zakúpeného páru topánok MUSÍ BYŤ VYŠŠIA AKO 10 EUR.
 • Kupón je možné použiť na všetok tovar, ktorý nie je v akcii alebo na akciový tovar, ak je zľava z pôvodnej ceny po využití kupónu výhodnejšia ako akciová.
 • Pri objednávke na stránke e-shopu www.supertopanocky.sk, je nutné uviesť do poznámok číslo a heslo kupónu .
 • Zľavnená cena bude zákazníkovi uznaná spätným e-mailom po kontrole čísla kupónu a overení dostunosti tovaru na sklade.
 • Na jednu osobu je možné zakúpiť neobmedzený počet kupónov, AVŠAK len jeden kupón bude uznaný pri nákupe jedného páru topánok.
 • Zľavu je možné uplatniť aj v predajni na adrese: Šancova 29, Bratislava, 83104, kde je potrebné sa preukázať vytlačeným kupónom. 
 • Otváracie hodiny do 30.6.2013: Po-pia 10:00-13:00 14:00-18:00.
 • Od 1.7.2013 - 31.7.2013 (počas prázdnin) budú otváracie hodiny upravené, bližšie info na info@supertopanocky.sk

 

PODMIENKY 

 
 • Platnosť kupónov je od 17.6.2013 do 31.7.2013.
 • Počet kupónov v akcii nie je obmedzený.
 • Maximálny počet kupónov na osobu nie je obmedzený AVŠAK len jeden kupón bude uznaný pri nákupe jedného páru topánok
 • Kupón nie je možné využiť na iné služby alebo kombinovať s inými zľavami.
 • Hodnota zakúpeného páru topánok musí byť vyššia ako 10 Euro.  

 

 

www.supertopanocky.sk

 

          

          

          

 

O značkách


D.D. Step:

 

Obuv je vyrobená z kvalitných argentinských usní, mäkkých kožených a textilných absorbčných stielok, a odolných a lahkých podrážok. Spodok obuvi, vyrobený z mäkkej gumy nie je lepený s vrchnou koženou časťou, ale pomocou špecialneho prístroja je zošitý. Použité materiály zaručujú flexibilitu a prispȏsobivosť tvaru nožičky dieťaťa. Obuv je navrhovaná tak, aby nebránila prirodzenému rastu detskej nožičky a pohybu chodidla pri chodzi a behu. Obuv D.D.step sa vyznačuje vysokým pohodlým a komfortom pre deti, ktoré ju nosia a pritom podporuje zdravý vývoj detskej nožičky.

Takisto je charakteristický atraktívny vzhlad. Vložky v topánkach sú vyberateľné, to je výhodne z hygienického hľadiska, a detičky ktoré majú vlastné vložky, tam lahšie vložia tie svoje.

 

RAK

 

Kvalitné slovenské papučky s dlhoročnou tradíciou. Sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré sú mäkké, priedušné, dobre absorbujú vlhkosť a prispôsobujú sa anatomickému tvaru nohy, čím v spojení s anatomicky tvarovanou stielkou podporujú zdravý vývoj detskej nohy.

Obuv má certifikát od autorizovanej skúšobne Vipotest, s.r.o. Partizánske, ktorý potvrdzuje, že použité materiály spĺňajú požadované hygienické vlastnosti, neobsahujú ťažké kovy a iné škodlivé látky a vlastnosti výrobku sú v zhode s príšlusným nariadeniami a technickými predpismi.

 

Dr.Punto:

 

Zdravotne nezávadné topánky. Maďarská značka, zameraná hlavne na výrobu zdravotnej obuvi. Najväčšiu časť tvorí zdravotná obuv pre dospelých. Pri týchto výrobkoch je najdȏležitejší komfort. Tieto topánočky sú všetky vyrobené s tvarovanou stielkou a väčšina má aj silikónovú výplň, čo je novinka na trhu.
Vnútro topánok je vždy kožené všade kde sa dotýka detskej nožičky. Takto zaručujú pohodlné a zdravé nosenie. Sú ľahké a ohybné, dobre držia nohy. V Maďarsku sa táto značka predáva okrem iného aj v lekárňach a zdravotnických zariadeniach. Je to rokmi overená kvalita za veľmi prijateľnú cenu.

 

Super Gear:

 

Od roku 1993 je táto značka aktívne prítomná na európskom trhu obuvi. Ponúka veľmi široký sortiment detskej obuvi a obuvi pre dospelých, za veľmi výhodné ceny. Topánočky sú lahučké, ohybné, vršok je kožený alebo syntetický, vnútro je väčšinou kožené s tvarovanou stielkou, v našej ponuke nájdete len topánočky s koženým vnútrom.
 
Vstoupit do diskuse Chcete sa na niečo opýtať? Vstúpiť do diskusie k tejto ponuke.
Ponuka pre firmy: Chcete svoj produkt alebo službu ponúknuť novým zákazníkom? kontaktujte nás.