BABYFUN FIT - mesačný kurz cvičenia pre bábätká a deti od 3 mesiacov do 3 rokov v angličtine, so zľavou 30%.

22,40 € Dokončené
Pôvodne Zľava Ušetríte
32  30% 9,60 

Ponuka skončila

30.09.2012 23:59

predané 19 x

Prídite si zacvičiť s Vašim dieťatkom a prežiť príjemné jesenné predpoludnie v kruhu jeho rovesníkov. Počas štyroch lekcií spoznáte anglické pesničky, zacvičíte si na fitloptách, spoločne si zatancujeme, zahráme sa na hudobných nástrojoch, najmenší si užijú babymasáž a veľa ďaľších aktivít počas cvičenia Babyfun fit. Okrem toho si aj vy, rodičia zopakujete angličtinu alebo sa naučíte spolu s deťmi zopár anglických pesničiek a nových hier, ktoré budú Vaše deti milovať.

Kde Kupón uplatniť?

HopiparK – Babyfun

Staromlynská 55
82106, Bratislava
Slovensko
Telefón: 0903 622 666
E-mail: info@babyfun.sk
http://www.babyfun.sk

Kde nás najdete

Mapa GPS: 48.12325400 , 17.21891250

QR kód

HopiparK – Babyfun; Staromlynská 55, 82106 Bratislava ,Slovensko; Mgr. Silvia Švecová, 0903 622 666, info@babyfun.sk

 

DETAILY ZĽAVY 

 

 
 • Kurz zahŕňa 4 lekcie v trvaní 60 minút, pričom 45 min je aktívna práca lektora s deťmi spolu s mamičkami (precvičenie celého tela, fit lopty, tanec, počúvanie a spievanie anglických piesní, používanie zdravotných masážnych pomôcok), zvyšných 15 min je určených na socializáciu a zbližovanie detičiek. 
 • Vek dieťatka na ktoré sa kurzy vzťahujú je od 3 mesiacov do 3 rokov : 

 - Kurz pre bábätká od 3 mesiacov do 12 mesiacov - cvičenie zamerané na motorický vývin dieťatka, kurz je v anglickom jazyku.

- Kurz pre detičky od 1 roka do 3 rokov - cvičenie zamerané na pohybové a hudobné aktivity v anglickom jazyku. 

 

 • Zľava platí pre kurz v mesiaci september alebo október 2012 v trvaní 4 lekcie. 
 • Cena zahŕňa používanie cvičebných pomôcok, podložky pre detičky, množstvo hračiek, pre mamičky káva, čaj, sušienky zdarma.
 • Pre svoje detičky si môžete ohriať jedlo a aj ich u nás pohodlne nakŕmiť v detskej stoličke.
 • Pôvodná cena kupónu 32 EUR.
 • Teraz, iba pre DetskeZlavy.sk s 30% zľavou za 22.40 EUR.
 • Kurzy  cvičenia babyfun-fit sa nachádzajú v Podunajských Biskupiciach na adrese:

                                   Staromlynská 55, Bratislava 821 06. 

 

 • Bezproblémové parkovanie priamo oproti Babyfun.
 • Cvičíme každý deň v doobedňajších hodinách, v prípade záujmu otvoríme kurz aj poobede.
 • V ponuke Centra babyfun nájdete aj mnoho iných kurzov pre deti do 5 rokov.
 • Viac informácií nájdete na stránke www.babyfun.sk

 

 

 

PODMIENKY 

 

 

 • Nutnosť rezervácie na info@babyfun.sk s uvedením čísla a hesla kupónu, menom a dátumom narodenia dieťatka a mobilným kontaktom na Vás a informáciou o ktorý kurz máte záujem (september, október).
 • Kupóny sú platné na mesiace september alebo október.
 • Termín zaradenia do kurzu určuje na základe dohody s rodičom HopiparK – Babyfun
 • Viac informácií na www.babyfun.sk alebo tel. čísle 0903 622 666
 • Počet kupónov na osobu nie je obmedzený.
 • Počet kupónov v akcii 100.

 

 

VIAC O KURZOCH

 

 

BABYFUN FIT má v ponuke nasledovné kurzy:

 

1. KIDDIES´ENGLISH - angličtina pre detičky s mamičkami zábavnou formou – hry, riekanky, pesničky, tanec – pre deti od cca 2 rokov do predškolského veku (je potrebné, aby dieťatko už komunikovalo, záleží však na Vašom pocite)

 

2. MUMMY´S ENGLISH – Mamičky, potrebujete si oživiť, „oprášiť“ angličtinu, neupadnúť do materského stereotypu alebo si len tak pokecať v angličtine? Ponúkame Vám novinku, a to angličtinu pre mamičky s deťmi. Prineste si so sebou dieťatko, ktoré sa na kurze s Vami spoločne zahrá, a tak plnohodnotne spoločne strávite čas. Naša vynikajúca lektorka sa zameria na Vás a samozrejme aj užasne zabaví Vaše dieťatko :)

 

3. KURZ ŠIKOVNÍČEK – výtvarná výchova, pracovná výchova, tvorivá dielnička pre najmenších – prídite si k nám s Vašim dieťatkom vytvoriť malé/veľké umelecké dielo :).

 

4. BODY FORMING pre mamičky s deťmi – potrebujete si spevniť postavu, zacvičiť si a nemáte kde nechať dieťatko? Nám dieťatko pri cvičení nevadí J. Prídite si k nám spoločne s dieťatkom zacvičiť, zabaviť sa, upraviť postavu a odstrániť popôrodné kilečká :-).

 

5. BODY FORMING zameraný na problémové partieak potrebujete spevniť brucho, zadok, stehná, boky a chrbát, tak neváhajte a zacvičte si v malej komornej skupinke. S lektorkou body forming-u a fitballu s 12 ročnou praxou zažijete prijemnú hodinu zameranú len na Vás :)

 

6. REHABILITAČNÉ CVIČENIE zamerané na CHRBTICU – ponúkame cvičenie na odstránenie bolesti v chrbtici v malej skupinke pod vedením odborne vzdelanej zdravotnej rehabilitačnej lektorky. Je možné dohodnúť si aj individuálnu hodinu.

 

V našej ponuke sú aj kurzy ANGLIČTINY pre všetky vekové kategórie.

 

Začíname už 1.septembrový týždeň.

 

 
                
 
 
 
Ako to funguje?

Cvičenia sú popretkávané jednoduchými piesňami a básňami v anglickom jazyku,ktoré si rodič spieva s dieťatkom. Inštrukcie a vysvetlenia k cvikom sú v slovenskom jazyku. Neviete po anglicky? To vôbec nevadí. Pre každého rodiča s bábätkom je pripravený text anglickej piesne alebo básne aj s prekladom. Takže Vy sa môžete vzdelávať spolu so svojím dieťatkom zábavnou a hravou formou.
 

 

Prečo umožniť deťom stretnutie s anglickým jazykom už v tomto veku?

 
Určite sa každý z Vás stretol s možnosťou výučby anglického jazyka pre batoľatá a máte plno otázok, ako to môže vôbec v tých malých hlavičkách fungovať. Odpoveď je veľmi jednoduchá !
Každé dieťa je citlivé na zvuky a veci okolo seba. Vníma svet veľmi intenzívne, zaznamenáva obrazy, nové slová, zvuky a ukladá si ich do hlavičky. A zrazu, keď príde čas na prvé slová, čudujete sa, odkiaľ ich pozná. Takto to funguje a akýmkoľvek jazykom, s ktorým sa Vaša ratolesť stretáva. Preto Vám ponúkame jedinečnú možnosť dovoliť Vášmu bábätku stretnúť sa popri cvičeniach hravou a zábavnou formou s angličtinou. 
 

 

           

 

 

 

        

Vstoupit do diskuse Chcete sa na niečo opýtať? Vstúpiť do diskusie k tejto ponuke.
Ponuka pre firmy: Chcete svoj produkt alebo službu ponúknuť novým zákazníkom? kontaktujte nás.