Sada identifikačných náramkov z internetoveho obchodu: www.sladkasue.net vrátane poštovného a balného!

4,50 € Dokončené
Pôvodne Zľava Ušetríte
50% 4,50 

Ponuka skončila

18.07.2012 23:59

predané 7 x

Detský identifikačný náramok je súčasťou bezpečnostných opatrení, ako dieťa ani seba nevystaviť zbytočnému stresu. Sú výbornou pomôckou pri rôznych spoločenských podujatiach, v nákupných centrách, mimo domova, na dovolenkách a podobne. Náramok uľahčuje komunikáciu s dospelými - naučí dieťa, aby svoj náramok použilo v spoločnosti známych, či neznámych ľudí. Sada 6 kusov identifikačných náramkov teraz len za 4,50 Eur vrátane poštovného.

Kde Kupón uplatniť?

SLADKASUE.net

Hospodárska 36
91701, Trnava
Slovensko
Telefón: 0948 001 036
E-mail: info@sladkasue.net
http://www.sladkasue.net

QR kód

SLADKASUE.net;Hospodárska 36,Trnava,Slovensko;Zuzana Pravňanská,0948 001 036,info@sladkasue.net

VIAC O PONUKE

 

  • Kupón za 4,50 Eur zahŕňa nákup Sady identifikačných náramkov (6ks) v internetovom obchode www.sladkasue.net  v hodnote 6,50€ a pošovné a balné v hodnote 2,50€ (balík do 2kg).
  • Sadu náramkov je potrebné objednať na adrese: http://www.sladkasue.net/products/sada-identifikacnych-naramkov/
  • V procese objednávky tovaru na www.sladkasue.net uveďte do poznámky číslo a heslo kupónu/-ov, objednávku potvrďte v plnej cene, hodnota kupónu bude dodatočne odčítaná a upravená na faktúre, ktorú dostanete e-mailom.
  • Spôsob za dopravu zvoľte ZADARMO - UPLATNENIE KUPÓNOM.
  • V prípade doobjednania iných produktov zo stránky www.sladkasue.net do hmotnosti 2kg poštovné stále neplatíte, iný zakúpený tovar sa dopláca v plnej sume a zásielka ťažšia nad 2kg sa dopláca sumou 1 €.

 

PODMIENKY

 

  • Platnosť kupónu je od 17.6.2012 do 15.7.2012
  • Celkový počet kupónov v predaji nie je obmedzený.
  • Maximálny počet na osobu - 2 kupóny.

 

 

 

V internetovom obchodíku www.SLADKASUE.net nájdete vecičky pre detičky, ako sú rôzne módne doplnky: motýliky pre fešákov, čelenky pre malé slečny, ale aj užitočné opasky či traky na nohavice, ktoré sú nielen funkčné, ale i dekoratívne.

Bezpečnosť je jednou z dôležitých prvkov pri cestách, prechádzkach, ale i bežnom hraní sa na ulici. Preto si v ponuke môžete vybrať aj reflexné pásky a ozdoby, aby Vaše deti boli videné.

V oddelení "nožičky" nájdete napríklad potrebné veci ako sú pančušky, ponožky, návleky (na ruky, na nohy), alebo koženné capačky pre drobčekov, ktorí sa začínajú stavať na nôžky.

V obchodíku sú tiež potreby na ekologické pranie, kozmetika pre detičky aj rodinu, vitamíny, výživové doplnky.a mnoho iných praktických a užitočných vecí.
 
 
 
 
 
Sada identifikačných náramkov obsahuje (6kusov):
 

* 1x Reflexná Ztracenka viac info:  http://www.sladkasue.net/products/reflexna-ztracenka/

Reflexná Ztracenka®, rolovací náramok pre deti.

 

* 1x TUTUBand (ponuka 5 variantov) viac info a varianty: http://www.sladkasue.net/products/identifikacny-naramok-tutu-band/

TUTU Bands identifikačné náramky na niekoľkonásobné použitie sú veľmi obľúbené. Detský identifikačný náramok je súčasťou bezpečnostných opatrení, ako dieťa ani seba nevystaviť zbytočnému stresu. Sú výbornou pomôckou v nákupných centrách, mimo domu, na dovolenkách a pod. 

 


* 1x Tyvek (ponuka 6 variantov) viac info a varianty: http://www.sladkasue.net/products/identifikacny-naramok-tyvek/

Detské náramky Tyvek sú identifikačné náramky na jedno použitie. Sú vodeodolné, vizuálne atraktívne pre deti, a preto sú veľmi obľúbené. Detský identifikačný náramok Tyvek je bezpečnostným nástrojom, ako dieťa ani seba nevystaviť zbytočnému stresu. Využíva sa predovšetkým pri organizácii akcií pre deti, v priestoroch, kde prebiehajú voľno časové aktivity pre deti, ale aj v nákupných centrách, mimo domu, na dovolenkách a pod. Je premysleným doplnkom i pre rodičov.
 

 
* 3x Securband (červený) viac info : http://www.sladkasue.net/products/identifikacny-naramok-securband/

Identifikačný náramok na jedno použitie. Cenovo najdostupnejší náramok pre deti. Využijete najmä pri výletoch, dovolenkách nielen v zahraničí, na rôznych kultúrnych podujatiach a akciách. Môzete naň fixkou napísať meno vašeho dieťaťa a váš telefón. Náramok sa dobre popisuje fixkami určenými na CD alebo DVD nosiče.

 

 

Pri výbere variant chlapčenská, dievčenská a uni, môžete upresniť svoj výber konkrétnymi vzormi (pri objednávke v správe pre predajcu). Pokiaľ budú dostupné, radi vám vyhovieme. V opačnom prípade vám zašleme náhodné varianty.

 
Vstoupit do diskuse Chcete sa na niečo opýtať? Vstúpiť do diskusie k tejto ponuke.
Ponuka pre firmy: Chcete svoj produkt alebo službu ponúknuť novým zákazníkom? kontaktujte nás.