Kupón na nákup detských topánočiek na stránke www.supertopanocky.sk v hodnote 5 Eur LEN ZA 1 Euro.

1 € Dokončené
Pôvodne Zľava Ušetríte
80%

Ponuka skončila

15.06.2012 23:59

predané 16 x

Hľadáte pre vaše dieťa kvalitnú obuv za rozumnú cenu? Využite vynikajúcu akciu internetového obchodu www. supertopanocky.sk a získajte zľavu 4 Eurá pri nákupe topánok nad 10 Eur. www.supertopanocky.sk ponúkajú kvalitnú obuv pre deti obľúbených kvalitných značiek ako D.D. Step, Asso, Dr.Punto, Super Gear a mnohých ďalších. POZOR, táto špeciálna akcia platí iba 10 dní a kupón je možné využiť len do konca júna.

Kde Kupón uplatniť?

Supertopánocky.sk

Kominárska 2-4
83104, Bratislava
Slovensko
Telefón: 0910 999 866
E-mail: inf@supertopanocky.sk
www.supertopanocky.sk

Kde nás najdete

Mapa GPS: 48.15966700 , 17.12296960

QR kód

Supertopanocky.sk;Kominárska 2-4,Bratislava ,Slovensko;Barbora Vavrovičová, a Eszter ,0910 999 866, 0905,info@supertopanocky.sk

PODROBNOSTI O ZĽAVE 

 

 • Kupón je určený na nákup detskej obuvi v hodnote 5 Eur za cenu 1 Eur.
 • Kupón je možné zakúpiť v období od 5.6.2012 do 30.6.2012 len na stránke www.DetskeZlavy.sk.
 • Kupón je potrebné využiť v internetovom obchode www.supertopanocky.sk od 5.6.2012 do 30.6.2012.
 • Jeden kupón môže byť použitý pri nákupe len JEDNÉHO PÁRU detskej obuvi na stránke www.Supertopanocky.sk v MINIMÁLNEJ HODNOTE 10 Eur.  (t.j. z každého páru topánočiek v hodnote vyššej ako 10 Euro máte zľavu 4 Eurá)
 • Hodnota zakúpeného páru topánok MUSÍ BYŤ VYŠŠIA AKO 10 EUR.
 • Ponuka platí aj na zľavnený tovar aj na novú kolekciu.
 • Pri objednávke na stránke e-shopu www.supertopanocky.sk, je nutné uviesť do poznámok číslo a heslo kupónu.
 • Zľavnená cena bude zákazníkovi uznaná spätným e-mailom po kontróle čísla kupónu.
 • Na jednu osobu je možné zakúpiť neobmedzený počet kupónov, AVŠAK len jeden kupón bude uznaný pri nákupe jedného páru topánok.

 

PODMIENKY

 

 • Platnosť kupónu je od obdržania kupónu do 30.6.2012.
 • Počet kupónov v tejto akcii nie je obmedzený.
 • Maximálny počet kupónov na osobu nie je obmedzený AVŠAK len jeden kupón bude uznaný pri nákupe jedného páru topánok
 • Kupón nie je možné využiť na iné služby alebo kombinovať s inými zľavami.

 

 

 

 

www.supertopanocky.sk

 

 

 

 

 

O značkách


D.D. Step:

 

Obuv je vyrobená z kvalitných argentinských usní, mäkkých kožených a textilných absorbčných stielok, a odolných a lahkých podrážok. Spodok obuvi, vyrobený z mäkkej gumy nie je lepený s vrchnou koženou časťou, ale pomocou špecialneho prístroja je zošitý. Použité materiály zaručujú flexibilitu a prispȏsobivosť tvaru nožičky dieťaťa. Obuv je navrhovaná tak, aby nebránila prirodzenému rastu detskej nožičky a pohybu chodidla pri chodzi a behu. Obuv D.D.step sa vyznačuje vysokým pohodlým a komfortom pre deti, ktoré ju nosia a pritom podporuje zdravý vývoj detskej nožičky.

Takisto je charakteristický atraktívny vzhlad. Vložky v topánkach sú vyberateľné, to je výhodne z hygienického hľadiska, a detičky ktoré majú vlastné vložky, tam lahšie vložia tie svoje.

 

Asso:

 

Maďarská značka Asso sa už 10 rokov venuje výrobe detských topánok. Použité materiály sú veľmi kvalitné, výroba prebieha v Maďarsku, pri návrhoch sa zohľadňujú vždy najnovšie talianske módne trendy. Modely tejto značky majú spevnené päty, aby dobre držali detské nožičky, väčšinou majú tvarovanú stielku, vďaka kvalitným materiálom sú vzdušné a majú odolné podrážky.

Topánky Asso sú moderné, kvalitné, veľmi oblúbené a zabezpečujú správne držanie nožičky.

 

Dr.Punto:

 

Zdravotne nezávadné topánky. Maďarská značka, zameraná hlavne na výrobu zdravotnej obuvi. Najväčšiu časť tvorí zdravotná obuv pre dospelých. Pri týchto výrobkoch je najdȏležitejší komfort. Tieto topánočky sú všetky vyrobené s tvarovanou stielkou a väčšina má aj silikónovú výplň, čo je novinka na trhu.
Vnútro topánok je vždy kožené všade kde sa dotýka detskej nožičky. Takto zaručujú pohodlné a zdravé nosenie. Sú ľahké a ohybné, dobre držia nohy. V Maďarsku sa táto značka predáva okrem iného aj v lekárňach a zdravotnických zariadeniach. Je to rokmi overená kvalita za veľmi prijateľnú cenu.

 

Super Gear:

 

Od roku 1993 je táto značka aktívne prítomná na európskom trhu obuvi. Ponúka veľmi široký sortiment detskej obuvi a obuvi pre dospelých, za veľmi výhodné ceny. Topánočky sú lahučké, ohybné, vršok je kožený alebo syntetický, vnútro je väčšinou kožené s tvarovanou stielkou, v našej ponuke nájdete len topánočky s koženým vnútrom.

 

Vstoupit do diskuse Chcete sa na niečo opýtať? Vstúpiť do diskusie k tejto ponuke.
Ponuka pre firmy: Chcete svoj produkt alebo službu ponúknuť novým zákazníkom? kontaktujte nás.