Šikovný športový - golfový kočík BABY BERRY v troch farebných prevedeniach len za 49 Eur vrátane poštovného.

49 € Dokončené
Pôvodne Zľava Ušetríte
89  45% 40 

Ponuka skončila

08.07.2012 23:59

predané 23 x

Blíži sa leto a s tým spojené krátke aj dlhé prechádzky, výlety, túry, či dovolenky. Uľahčite a spríjemnite si balenie a cestovanie kúpou tohto veľmi praktického a ľahučkého golfového kočíka Baby Berry. Športový kočík Baby Berry sa vyznačuje výbornou mobilitou, stabilitou a skladnosťou. Je vhodný pre deti od 6 mesiacov, opierka je štovrpolohovateľná, kolieska sú terénne, vpredu uzamykateľné. Na výber v troch farebných prevedeniach teraz za vynikajúcu cenu 49 Eur vrátane poštovného.

Kde Kupón uplatniť?

Berry Slovakia, s.r.o.

Dlhá 602/42 A
97101, Prievidza
Slovensko
Telefón: 0907576118
E-mail: info@babyberry.sk
http://www.babyberry.sk

Kde nás najdete

Mapa GPS: 48.77069160 , 18.63080940

QR kód

Berry Slovakia, s.r.o.;Dlhá 602/42 A ,Banskobystrický kraj ,Slovensko;Ing. Vladimíra Školnová ,0907576118,info@babyberry.sk

VIAC O PONUKE

 

 • Kúpou ponuky získavate športový kočík BABY BERRY BB310A v hodnote 89 Eur za cenu 49 Eur vrátane poštovného.
 • Kupón sa vzťahuje na nákup kočíkov BABY BERRY BB310A vo farebných kombináciách: BB310A1 (zeleno-čierny), BB310A2 (ružovo-šedý), BB310A3 (červeno-modrý) .
 • Pri objednávke je nutné uviesť adresu doručenia v rámci SR.
 • Objednávku tovaru je možné upresniť na stránke dodávateľa a jeho internetového obchodu  www.babyberry.sk, alebo na emailovej adrese info@babyberry.sk.
 • Po potvrdení prijatia platby na náš účet Vám príde kupón, ktorý prosím prepošlite na adresu  info@babyberry.sk.
 • Doba doručenia od potvrdenia objednávky dodávateľom sú 2 - 4 pracovné dni.
 • Kombinovaný kočík BabyBerry BB310, je vhodný pre deti približne od 6 mesiaca života do 36 mesiacov.
 • Všetok tovar je skladom.
 • Pri objednávke tovaru uveďte do poznámky požadovanú farebnú kombináciu.

 

PODMIENKY

 

 • Platnosť kupónu je od 31.5.2012 do 31.8.2012
 • Maximálny počet kupónov na osobu je neobmedzený.
 • Počet kupónov v ponuke je obmedzený na 100 ks.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Berry Slovakia, s.r.o. je dovozcom a distribútorom značky Baby Berry v Slovenskej republike. Našim dodávateľom je profesionálna fabrika zameraná na výrobu detských produktov. Spoločnosť sa sústreďuje na európskych a amerických spotrebiteľov.  Produkty sú schválené profesionálnymi testovacími agentúrami ako TUV, SGS, IT´S a vlastnia certifikáty “EN 1888”, “ASTM”, “CCC” . Pričom prešli IS09001:2008.  Výrobná spoločnosť vlastní testovacie laboratórium a všetky produkty sú testované tak, aby splnili požadované normy.

 

Naša spoločnosť je založená na viere - služba zákazníkovi, srdečnosť, spokojnosť na oboch stranách. Našim cieľom je zaistiť bezpečnosť a pohodlie pre vaše dieťa.

 

 

KOMBINOVANÝ KOČÍK BABY BERRY BB310

 

 

BB310A1  ZELENO - ČIERNA KOMBINÁCIA                                                   BB310A2  RUŽOVO - ŠEDÁ KOMBINáCIA

 

 

    

 

BB310A3     ČERVENO - MODRÁ KOMBINÁCIA          

 

 

Tento model radíme  medzi športové kočíky, ktoré sa vyznačujú tým, že sú ďaleko mobilnejšie, ľahšie a spratnejšie ako klasické hlboké kočíky. Tento kočík je ideálnou voľbou pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú zostať vysoko mobilní aj s dieťaťom a kočíkom.

 

Kočík je kompaktný, pevný a zároveň ľahký. Tieto vlastnosti zabezpečujú jednoduchú manipuláciu s kočíkom.

Vďaka štvorpolohovej chrbtovej opierke možno dieťa uložiť do kočíka posediačky alebo aj v poloľahu. Táto variabilita chrbtovej opierky umožňuje využívanie kočíka deťmi už od 6 mesiacov ich veku.

Rozhodujúcim prvkom všetkých športových kočíkov sú kolieska. Výnimkou nie je ani tento model, na ktorý sa v oblasti stability môžete plne spoľahnúť. Vďaka dvojitým zaveseným terénnym kolieskam sa kočík vyznačuje veľkou stabilitou, ktorá je kľúčová z pohľadu bezpečia dieťaťa. Predné kolieska sú otáčacie, čo zvyšuje pohyblivosť kočíka a pohodlnosť jeho riadenia,  avšak kedykoľvek je  možné predné kolieska uzamknúť do priamej polohy. Zadné kolieska sú vybavené brzdou, ktorá blokuje obe kolieska súčasne.

Dieťa je v kočíku istené nastaviteľným bezpečnostným pásom a prednou hrazdičkou, ktorú je možné v prípade potreby odmontovať. Zvrchu je dieťa chránené strieškou, ktorá je vybavená priehľadným okienkom. Striešku je možné sklopiť či prípadne úplne odňať.

Pre pohodlnosť rodiča je kočík vybavený dvomi tvarovanými jemnými rúčkami. Kočík je vyrobený z ľahko čistiteľného materiálu, takže udržovanie kočíka v bezchybnom stave nezaberie rodičom príliš veľa času.

Technické parametre

 • Netto hmotnosť: 6,5 kg
 • Brutto hmotnosť: 7,5 kg

Rozmer krabice: 24,5 x 17,5 x 104 cm.

 

 

WWW.BABYBERRY.SK

 

BABY BERRY NA FACEBOOKU 

 

                                                  

Vstoupit do diskuse Chcete sa na niečo opýtať? Vstúpiť do diskusie k tejto ponuke.
Ponuka pre firmy: Chcete svoj produkt alebo službu ponúknuť novým zákazníkom? kontaktujte nás.