Kompletný kombinovaný kočík BABY BERRY, vhodný pre detičky od narodenia do 36 mesiacov aj s príslušenstvom.

159 € Dokončené
Pôvodne Zľava Ušetríte
298  47% 139 

Ponuka skončila

30.05.2012 23:59

predané 3 x

Veľký, pohodlný a bezpečný kočík BABY BERRY za neuveriteľnú cenu teraz len 159 Eur! Kočík má veľké nafukovacie kolesá vhodné aj do náročnejších a nerovných terénov, ktoré utlmia nárazy a bábätko môže pokojne spinkať. Výber zo štyroch farebných kombinácií. Kočík je vybavený veľkým košom na nákupy a tašky. V cene je zahrnutá aj taška na rukoväť, pláštenka do dažďa, sieťka proti hmyzu a nánožník.

Kde Kupón uplatniť?

Berry Slovakia, s.r.o.

Dlhá 602/42 A
97101, Prievidza
Slovensko
Telefón: 0907576118
E-mail: info@babyberry.sk
http://www.babyberry.sk

Kde nás najdete

Mapa GPS: 48.77069160 , 18.63080940

QR kód

Berry Slovakia, s.r.o.;Dlhá 602/42 A ,Banskobystrický kraj ,Slovensko;Ing. Vladimíra Školnová ,0907576118,info@babyberry.sk

VIAC O PONUKE

 

 • Kúpou ponuky získavate kombinovaný kočík BABY BERRY BB600 v hodnote 298 Eur za cenu 159 Eur.
 • Kupón sa vzťahuje na nákup kočíkov BABY BERRY BB600 vo farebných kombináciách: BB600A1 (šedo-čierny), BB600A2 (zeleno-čierny), BB600A3 (modro-šedý), BB600A4 (červeno-čierny) .
 • Tovar je nutné objednať si na stránke dodávateľa a jeho internetového obchodu  www.babyberry.sk, alebo na emailovej adrese info@babyberry.sk.
 • Poštovné a balné sa účtuje 6,50 Eur, zásielka bude doručená kuriérskou službou.
 • Doba doručenia od potvrdenia objednávky dodávateľom sú 2 - 4 pracovné dni.
 • Kombinovaný kočík BabyBerry BB600, je vhodný pre deti od narodenia, v balení spolu s prenosnou taškou, sieťkou proti hmyzu, pláštenkou do dažďa a nánožníkom.
 • Všetok tovar je skladom.
 • Pri objednávke tovaru na www.babyberry.sk, alebo na info@babyberry.sk uveďte do poznámky číslo a heslo kupónu.

 

PODMIENKY

 

 • Platnosť kupónu je od 9.5.2012 do 31.7.2012
 • K dispozícii v tekjto akcii je len 50 kupónov!
 • Maximálny počet kupónov na osobu je neobmedzený.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Berry Slovakia, s.r.o. je dovozcom a distribútorom značky Baby Berry v Slovenskej republike. Našim dodávateľom je profesionálna fabrika zameraná na výrobu detských produktov. Spoločnosť sa sústreďuje na európskych a amerických spotrebiteľov.  Produkty sú schválené profesionálnymi testovacími agentúrami ako TUV, SGS, IT´S a vlastnia certifikáty “EN 1888”, “ASTM”, “CCC” . Pričom prešli IS09001:2008.  Výrobná spoločnosť vlastní testovacie laboratórium a všetky produkty sú testované tak, aby splnili požadované normy.

 

Naša spoločnosť je založená na viere - služba zákazníkovi, srdečnosť, spokojnosť na oboch stranách. Našim cieľom je zaistiť bezpečnosť a pohodlie pre vaše dieťa.

 

 

KOMBINOVANÝ KOČÍK BABY BERRY BB600

 

 

 

    BB600A1  ŠEDO - ČIERNA KOMBINÁCIA                                                              BB600A2  ZELENO - ČIERNA KOMBINÁCIA

      BB600A3  MODRO - ŠEDÁ KOMBINÁCIA                                                                  BB600A4  ČERVENO - ČIERNA KOMBINÁCIA

 

 

Kombinovaný kočík Baby Berry BB 600 je ideálny pre deti od narodenia. Tak ako iné kombinované kočíky, aj tento ponúka pohodlie športového kočíka a bezpečnosť hlbokého kočíka. Tento model je veľmi stabilný a zodpovedá tým najvyšším bezpečnostným štandardom. Mnohé rodiny určite ocenia výškovo nastaviteľnú rukoväť kočíka, čo umožní pohodlné vedenie kočíka pre ľudí s rozličnou výškou. Takto môže bez akýchkoľvek problémov kočíkovať mama, otec, babka či prípadne deti.
 

O bezpečie a pohodlie dieťatka sa stará jemná a kvalitná textília, ktorá ochráni vaše dieťa aj pri najnepriaznivejšom počasí. V zime, v lete, za dažďa či mrazu,  vaše dieťa bude vždy v bezpečí. Materiál kočíka je farebne stály a možno ho jednoducho čistiť a prať.

V kočíku nájdete  trojpolohové sedadlo, ktoré  možno  upraviť aj na vodorovnú polohu. Takto je kočík vhodný aj pre najmenšie deti, ktoré musia byť v kočíku uložené poležiačky. Sedadlo a kôš kočíka sú pomerne veľké, takže poskytujú dostatočný priestor pre rast dieťaťa.

Pod sedadlom nájdete veľký košíkktorý je vhodný najmä na rôzne nákupy alebo na prevážanie drobných predmetov.

Kočík je vybavený veľkými (30,48 cm) nafukovacími kolieskami.  Tento druh koliesok je vhodnejší na drsný a nepravidelný povrch, pretože kočík s nafukovacími kolieskami je vďaka takýmto kolieskam stabilnejší. Nafukovacie kolieska sa odporúčajú najmä na vidiek, kde sa chodníky vyskytujú zriedkavejšie alebo úplne chýbajú. Nafukovacie kolieska sa však bez problémov využijú aj v mestskom prostredí. Kolieska je navyše možné z kočíka jednoducho odmontovať, čo iba zvyšuje pohodlie cestovania s kočíkom.

Pre pohodlnú manipuláciu s kočíkom dobre poslúži aj jednoducho odnímateľná strieška a ochranný rám. Strieška je vybavená zatváracím okienkom a možno ju v prípade potreby sklápať. Kočík navyše obsahuje aj prenosnú tašku na dieťa, vďaka čomu sa výrazne zvýši mobilita a pohodlie cestovania s dieťaťom a kočíkom.

 

S kočíkom sú dodávané:

 • Taška na rukoväť
 • Pláštenka do dažďa
 • Sieťka proti hmyzu
 • 5 bodové bezpečnostné pásy
 • Blokovanie predných a zadných kolies
 • Multifunkčné rúčky kompatibilné s košom a sedadlom
 • Užívateľská príručka

Technické parametre

 • Netto hmotnosť: 18,1 kg
 • Brutto hmotnosť:  19,5 kg
 • Rozmery vaničky: 80 cm x 34 cm
 • Náprava kolies: 65 cm široká a 53 cm dlhá

 

WWW.BABYBERRY.SK

 

BABY BERRY NA FACEBOOKU 

 

Vstoupit do diskuse Chcete sa na niečo opýtať? Vstúpiť do diskusie k tejto ponuke.
Ponuka pre firmy: Chcete svoj produkt alebo službu ponúknuť novým zákazníkom? kontaktujte nás.