Fotografovanie Vášho novorodeniatka - nádherná pamiatka na prvé a jedinečné chvíle života.

40 € Dokončené
Pôvodne Zľava Ušetríte
60  34% 20 

Ponuka skončila

30.05.2012 23:59

predané 4 x

Moment, keby sa narodí Vaše dieťatko je len jeden. Maličké ručičky, nožičky, tvárička, sú to vzácne okamihy, ktoré sa patrí zaznamenať navždy. Ak ste v takomto krásnom očakávaní, využite teraz možnosť fotografovania novorodeniatok fotografky Andrey Považanovej so zľavou 34% vo Vašom domácom prostredí, kde sa bude novorodeniatko a vy cítiť pohodlne a bezpečne. Určite Vám tieto obrázky vyčaria úsmev na tvári a a spomienku v srdci kedykoľvek sa na ne pozriete.

Kde Kupón uplatniť?

Andrea Považanová - Záblesk

Vladimira Clementisa 2646/4
90101, Malacky
Slovensko
Telefón: 0903 765 823
E-mail: ap.zablesk@gmail.com
http://www.zablesk.com

Kde nás najdete

Mapa GPS: 48.42991150 , 17.01738570

QR kód

Andrea Považanová - Záblesk ;Vladimira Clementisa 2646/4,Banskobystrický kraj ,Slovensko;Andrea Považanová,0903 765 823,ap.zablesk@gmail.com

VIAC O PONUKE

 

 • Kupón za 40 Eur v hodnote 60 Eur zahŕňa fotenie Vášho novorodeniatka (novorodeniatok) v domácom prostredí. 
 • Dôležité je dodržať vek dieťatka t.j. 14-15 dní od narodenia.
 • Fotografovanie trvá 2-4 hodiny, podla potrieb bábätka.
 • Na fotenie je nutné si dohodnúť termín vopred najlepšie ešte pred pôrodom na t.č 0903 765 823, alebo na ap.zablesk@gmail.com.
 • V cene je zahrnutých 10 - 15 upravených záberov.
 • Všetky upravené zábery sú umiestnené na DVD v plnej kvalite + ich čiernobiele prevedenie + 1 fotoOznam o narodení bábätka s menom a dátumom narodenia + zmenšenie na web.
 • 10 fotografií v tlačenej podobe 13X18 cm a 1 fotografia 20X30 cm (podľa výberu).
 • Miesta fotografovania: Bratislava, Pezinok, Stupava, Malacky, Kúty, Senica a okolie týchto miest.
 • Viac o tomto špecifickom fotení nižšie v ponuke.


 

PODMIENKY

 

 • Platnosť kupónu je od 1.5.2012 do 14.12.2012
 • Celkový počet kupónov nie je obmedzený.
 • Maximálny počet na osobu - 1 kupón.
 • Rezervácia nutná na na t.č 0903 765 823, alebo na ap.zablesk@gmail.com.
 • Zľava sa vzťahuje len na fotenie novorodeniatok.

 

 

 

 

 

 

www.zablesk.com

 

Fotografovanie novorodeniatok je špecifický druh fotografie. Zachytávame dieťatko v jeho najrannejšom období, sú to veľmi emotívne fotografie,pretože vznikajú v čase, kedy sa ešte do sýta nevieme vynadívať na ten náš poklad, ktorý zavítal medzi nás :-) A aby toto čaro nevyprchalo, som tu pre Vás, aby som ho zachytila :-)

Je potrebné dodržať vek dieťatka 15 dní od narodenia, pretože novorodeniatko sa veľmi rýchlo mení a hlavne začína vnímať svoje okolie a čím je staršie, tým viac reaguje na manipuláciu.

Fotografovanie novorodeniatok prebieha v domácom pokojnom prostredí, aby sme sa vedeli úplne prispôsobiť potrebám bábätka. S dieťatkom pri fotení pracujem veľmi jemnučko a pomaličky, malý drobček musí cítit, že všetko je v poriadku, takže fotenie trvá 2 a niekedy až 4 hodinky, podľa nálady dieťatka.

Rodičia - obaja, musia byť na sto percent rozhodnutí, že majú o takéto fotočky záujem, dieťatko hoci je ešte maličké, veľmi rýchlo vycíti nervozitu vo svojom okolí a bude na ňu reagovať, bude nepokojné, nebude sa chcieť dať uspať, bude mať veľmi ľahučký minutový spánok a bude veľmi zložité poholovať ho, čím sa celé fotenie predľži, alebo sa bude musieť úplne prerušiť.

Fotografovanie novorodeniatka je najlepšie dohodnúť si ešte v posledných dňoch tehotenstva, kedy si spolu môžeme v kľude naplánovať a predebatovať celé fotenie. A potom keď prídete z pôrodnice domov a budete sa na fotenie cítiť už stačí len zavolať, alebo napísať mail a najbližší vhodný deň sa môže fotenie zrealizovať a Vy už budete mať presnú predstavu ako to všetko bude prebiehať a budete oveľa pokojnejší:-)

Miesta fotografovania: Bratislava, Pezinok, Stupava, Malacky, Kúty, Senica a okolie týchto miest.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vstoupit do diskuse Chcete sa na niečo opýtať? Vstúpiť do diskusie k tejto ponuke.
Ponuka pre firmy: Chcete svoj produkt alebo službu ponúknuť novým zákazníkom? kontaktujte nás.