SÚŤAŽ

 

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE 

 

 

- Súťaž o drevené sánky model 67, dĺžka 125 cm sa koná od pondelka 5.11.2012 do nedele 16.12.2012 polnoci. 

 

- Výhru do súťaže venovala spoločnosť Drevoindustria Súľov Bytča s.r.o. 

 

Účastníkom súťaže sa stane každý, kto sa pridá medzi fanúšikov našej facebook fanpage a bude verejne zdieľať našu aktuálne prebiehajúcu súťaž na svojom facebook profile alebo do žrebovania súťaže bude automaticky zaradený každý účastník, ktorý v čase trvania súťaže potvrdí účasť stlačením KÚPIŤ, zaregistruje sa svojou emailovou adresou, zvolí platbu prevodom a potvrdí objednávku. (Ide o symbolickú objednávku, žiadne preniaze netreba prevádzať). 

 

- Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR.

 

- Súťaž bude ukončená dňa 16.12.2012 o polnoci. Žrebovanie sa uskutoční dňa 17.12.2012 o 12:00 a systémom Random bude vyžrebovaný jeden výherca a jeden náhradník. 

 

-  Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke www.DetskeZlavy.sk na linku: http://www.detskezlavy.sk/sk_sk/cms/whyus a na stránke www.facebook.com/DetskeZlavy

 

- Výherca bude oboznámený emailom alebo správou poslanou na jeho Facebookové konto (je preto nutné, aby jeho konto umožnilo prijímať správy). 

 

- Do súťaže je možné sa zapojiť aj prostredníctvom našej stránky na Facebooku www.facebook.com/DetskeZlavy.sk. Je však potrebé zvoliť len jeden spôsob účasti: t.j. na našej stránke zakúpením kupónu, alebo registráciou sa do súťaže na Facebooku. 

 

- Viacnásobná účasť bude diskvalifikovaná. 

 

 

- Táto súťaž nie je organizovaná ani sponzorovaná spoločnosťou Facebook. Organizátorom súťaže je spoločnosť sunset s.r.o. (DetskéZľavy.sk), Mlynské luhy 3, 821 05 Bratislava, Slovenská republika, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka č. 75317/B

 

Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora. Zapojením sa do súťaže dáva každý účastník súhlas na zaradenie do newslettera DetskeZlavy.sk. 

 

- Vyhlásený výherca súťaže bude požiadaný o zaslanie svojich kontaktných údajov na adresu info@detskezlavy.sk.

 

Ponuka pre firmy: Chcete svoj produkt alebo službu ponúknuť novým zákazníkom? kontaktujte nás.