Ako fungujeme

DetskéZľavy.sk Vám prinášajú tie najvýhodnejšie ponuky. Môžete si kúpiť kupóny so zľavou 20 – 90%. Naším cieľom je, aby naše kupóny boli výlučne len pre rodiny s deťmi, pre budúce matky, pre bábätká, škôlkarov, predškolákov, malých a veľkých školákov.  

Ponuky sú vždy časovo limitované (jeden až niekoľko dní) a môžu sa rýchlo vypredať, preto je dobré sa zaregistrovať, aby Vám neunikla ani jedna zľava, ktorú by ste mohli využiť.

Ako si kúpiť Detskú zľavu ?

Pozriete si aktuálnu zľavu na hlavnom zobrazení našej stránky
Ak vás Detská zľava osloví a chcete ju využiť, stačí kliknúť na KÚPIŤ.

 

Objednávka

  • zadáte počet kupónov, ktorý chcete kúpiť
  • vyplníte e-mailovú adresu, na ktorú Vám kupón pošleme a zvolíte si heslo, ktoré bude slúžiť na vybratie kupónu a aj pre Vaše budúce prihlásenia
  • zvolíte spôsob platby

 

Platba
Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje:

  • Platba cez platobnú kartu (CardPay systém):

zľavu môžete uplatniť bežnou debetnou kartou (VISA, VISA Elektron, MasterCard, Maestro), alebo kreditnou kartou. Budete presmerovaný na platobný portál Tatra banky a.s., kde zadáte údaje zo svojej platobnej karty (číslo + expirácia + CV kód). Po prekontrolovaní údajov platbu potvdíte. Úspešná realizácia platby bude potvrdená informačným oknom na Vašej obrazovke a následne budete presmerovaný späť na našu stránku. Kupón dostanete ihneď, ako bude prevedená platba. Pri platbe kartou Vaše údaje zadávate priamo v zabezpečenej platobnej bráne Tatrabanky – portálu CardPay a my s Vašimi údajmi vôbec neprichádzame do kontaktu

  • Platba cez PayPal účet:

Zľavu môžete zaplatiť pomocou Vášho PayPal účtu. V prípade, že nemáte ešte založený PayPal účet a plánujete na internete častejšie nakupovať aj na zahraničných stránkach, oplatí sa zaregistrovať. Platby cez PayPal systém je jednou z najzabezpečenejších platobných služieb na internete.

  • Platba bankovým prevodom:

Po zadaní platby bankovým prevodom Vám prídu na účet údaje o platbe. Kupón dostanete okamžite po pripísaní platby na náš účet. Po záväznom odoslaní Vašej objednávky ste povinní zaplatiť peniaze do troch dní.

Kupón
Potvrdenie o platbe Vám posielame okamžite po úhrade na Váš účet a hneď si môžete stiahnuť kupón z Vášho konta.

 

Použite Váš kupón
Vytlačený kupón prineste do zariadenia, kde si chcete zľavu uplatniť. Každý kupón obsahuje unikátne číslo a heslo a môže byť použitý iba raz, preto ho nikomu nedávajte. Následne si už stačí iba užívať vašu Detskú Zľavu a sledovať naše ďalšie skvelé akcie.

Ponuka pre firmy: Chcete svoj produkt alebo službu ponúknuť novým zákazníkom? kontaktujte nás.