O nás

Zľavový portál www.detskezlavy.sk vznikol v lete roku 2011 a je orientovaný na kolektívne nakupovanie. Nájdete tu zľavy až 90% a je zameraný na produkty alebo služby výhradne pre novorodeniatka, deti a mládež. Tento koncept vznikol pred niekoľkými rokmi v Spojených štátoch a za ten čas zľavové portály predali tisíce kupónov spokojným zákazníkom.

Ak chcete mať čo najčerstvejšie informácie o aktuálnych zľavách, prihláste sa k odberu noviniek a užívajte si to najlepšie s najväčšími zľavami z Bratislavského, Banskobystrického, Košického, Nitrianského, Prešovského, Trenčianského, Trnavského a žilinského kraja!

 

Ako to celé funguje

Keď nájdete zľavu, ktorá Vás zaujala zbystrite pozornosť. Kliknite na „KÚPIŤ“ skôr, ako ponuka vyprší. Vo chvíli, keď o ponuku prejaví záujem minimálne dohodnutý počet zájuemcov, akcia je aktívna. Hneď, ako sa zľava aktivuje bude na Vami zadaný e-mail zaslaný kupón, prostredníctvom ktorého si zľavu uplatníte.

 

Čo sa stane, keď ponuka nedosiahne požadovaný počet záujemcov?

Ak sa neprihlási dostatočný počet záujemcov, pošleme Vám peniaze späť na Váš účet.. Snáď budete mať nabudúce viac šťastia! Ak máte o kupón vážne záujem, dajte o ponuke vedieť čo najväčšiemu počtu ľudí!

 

Kedy je zľava aktívna?

Zľava je aktívna ak sa nájde dostatočný počet záujemcov, preto o zľave dajte vedieť, čo najväčšiemu počtu ľudí vo vašom okolí smiley

Ako dlho je kupón aktívny?

Užite si vašu zľavu. Na váš e-mail Vám zašleme kupón, ktorý môžete uplatniť spravidla najmenej po dobu 3 mesiacov, maximálne však do jedného roku.

Posielanie ponúk na Váš email

Prihláste sa k odberu Vašou emailovou adresou. O ponukách budete vedieť vždy ako prvý a zľava vám nikdy neunikne.

Ponuka pre firmy: Chcete svoj produkt alebo službu ponúknuť novým zákazníkom? kontaktujte nás.